/

Vizyon & Misyon

"Kurulduğumuz günden bu yana, Fırogi Okul Kıyafetleri olarak misyonumuz, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmette daha ileri gitmeye, sektörün gelişmesine ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamaktır."

Hakkımızda

Fırogi Okul Kıyafetleri, 28 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren "Okul Kıyafetleri" konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, azimli ve istikrarlı çalışmalarımız sayesinde, siz değerli müşterilerimizin de destekleriyle, kısa zamanda sektörde bilinen, söz sahibi firmalardan biri olmuştur.

Ürünlerimiz & Hizmetlerimiz

Trikolarımız (Hırka, Süveter)
Montlarımız (2 İplik, 3 İplik ve Polar)
Gömleklerimiz (Poplin, Keten, Dakron, Gabardin)
Pantolonlarımız (Cabardin, Canvars, Serj)
Jilelerimiz (Ekose, Serj)
Etek & Şort Eteklerimiz (Ekose, Serj, Canvars)
Penyelerimiz (Lacoste, Selanik, Polar)
Eşofmanlarımız (2 İplik, 3 İplik, Raşel, Microfiber)
Önlüklerimiz (Ana Sınıfı, Resim Önlüğü, Kreş)
Etkinlik Kıyafetlerimiz (23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim)

Hizmetlerimiz üretim sonrası; nakışlama, ilikleme, düğmeleme, paketleme aşamalarından sonra satışa hazır olup , yurt içine sevkiyat yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen, kurulduğu ilk andan itibaren, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede "Okul Kıyafetleri" sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın Değişmez Prensipleri, Daima Kaliteli Hizmet, Zamanında Teslim ve Uygun Fiyat olmuştur. "Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir" prensibiyle çalışan "Fırogi Okul Kıyafetleri" göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

REFERANSLARIMIZ

Firma 1

Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi.

Firma 2

Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi.

Firma 3

Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi.

Firma 4

Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi. Bilgi.